Řekli o nás

Milé poděkování

Navštívil náš spokojený zákazník pan Stoklasa, chtěl uveřejnit děkovný dopis, který nám napsal.
Moc si vážíme takového uznání, ne vždycky je to snadné a i přesto se snažíme pro naše zákazníky udělat vše nejlepší.
Děkujeme za tak krásnou pochvalu a budeme se těšit na další spolupráci:-)

 


Ing. Ivo JanečekIvo Janeček

lektor, kouč

Rettigovku jsme si jako dodavatele občerstvení na naši akci zvolili, protože jsme na ni měli dobré reference od kolegů a známých. Navíc jsme ji chtěli podpořit jako sociální firmu. Komunikace s pracovníky, kteří se podíleli na přípravě, i samotné realizaci byla skvělá. S obsluhou i slavnostními tabulemi jsme byli spokojeni.

Příště, vejdeme-li se do stanovené ceny, bychom uvítali na tabulích nějaké ovoce.

Občerstvení jsme připravovali na akci http://zdravi.dumy.cz/?p=128

 


Leoš Krejčí

MgA. Leoš Krejčí

ředitel Smetanova domu v Litomyšli. Hodnocení občerstvení bych se pokusil vyjádřit v kostce – „Byli jsme velmi spokojeni.“

Občerstvení jsme připravovali na Předávání cen města Litomyšl – Ceny purkmistra Laška a Plaket Rady města Litomyšle, které se uskutečnilo v kongresovém sále Státního zámku Litomyšl.

 


people-planet-profit-logo

Monika Šikulová z P3 Planet People Profit

zhodnotila občerstvení na jejich akci vyplněním dotazníku.

hodnocení_od_p3

10620777_915976798429868_8142907958603891743_n

 Iva Pekníková z Univerzity třetího věku v Litomyšli

zhodnotila občerstvení slovy: „Dopadlo to skvěle, chlebíčky i řezy všem moc chutnaly.“ A vyplnila pro nás i dotazník. Můžete se podívat. Univerzita třetího věku

 


ZN znacka textRettigovku jsme si vybrali pro zajištění občerstvení na semináři o zážitkové pedagogice díky pestré nabídce jídel, výborným koláčkům, příznivé ceně. Komunikace se zaměstnanci a příprava akce probíhala bez problémů. Při samotné akci vše probíhalo hladce, zaměstnanci byli milí a ochotní. Účastníkům velmi chutnali znamenité koláčky a chlebíčky.

Oběd byl také velmi dobrý, některé účastníky pouze zarazilo netradiční pojetí bramborového salátu. Oběd dorazil o chvíli déle, než bylo domluvené. Nezpůsobilo to naštěstí žádné výraznější komplikace, ale pro příště by bylo dobré, aby se to neopakovalo. Při podobných akcích je totiž čas většinou vypočítán na minuty.


Z dopisu Jarmily Menšíkové z Ergotepu

Pěkný den paní Fiedlerová,

chci Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za Váš zájem o náš projekt a za dodání výborného občerstvení, které všichni přítomní chválili. Pevně věřím, že tato dodávka ač první, nebyla poslední a těším se na další spolupráci. Patříte mezi sociální firmy, které dokazují, že jsou schopny zajišťovat vysokou kvalitu poskytovaných služeb a dodávat konkurenceschopné výrobky, naplňující současný trend zdravé výživy.

Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem

Jarmila Menšíková


73670_260642807398767_731408146_n

 

Připravovali jsme catering u příležitosti otevření digitální divize.

„Byli jsme celkově spokojeni s organizací i celým cateringem. Rádi využijeme určitě i příště vaše služby. Líbilo by se mi takto organizovat i soukromé akce. Ještě jednou děkujeme.“

Hana Flídrová, HRG