Rettigovka, místo i pro váš velký den

Restauraci Rettigovku mají Litomyšlané a turisté do města přijíždějící zafixovanou jako jídelnu, kde se dobře a zdravě najedí, jídlo je z lokálních surovin, podle tradičních receptů a nemusí se na něj čekat.

11863434_915394898531496_2033128683602743746_nALE! Rettigovka je i místem pro váš den D! Zrovinka nedávno jsme měli v Rettigovce svatbu! Novomanželé si dlouho vybírali, hledali restauraci, která jim nabídne něco netradičního. A zvolili nás. Považujeme za velkou čest, že jsme mohli být součástí jejich velkého dne a nechali jsme si záležet. Na jídlech, sladkostech, výzdobě,… všechno muselo být perfektní.

Umíme samozřejmě nejen svatby. Je možné u nás oslavit výročí, narozeniny, pozvat k nám zaměstnance či obchodní partnery na firemní akci. Zajistíme připravené prostory (pro firemní akce máme i techniku – dataprojektor, flip…) a občerstvení dle vašich požadavků. Od slavnostní hostiny až po malý coffee break uprostřed školení.

Žádné z vašich přání pro nás není nesplnitelné. Tak co? Uvidíme se příště na vaší oslavě či firemní akci u nás v Rettigovce?