10 důvodů proč Rettigovka

Studujeme denní menu

Možná je servírka trochu nervózní. Číšník spletl objednávku a nese vám kávu místo džusu. V příboru chybí vidlička…. To a mnohé další se u nás může stát. Ale vězte, že všichni zde dělají svou práci rádi a na 120 %. Vítejte v Rettigovce, restauraci, kde pracují lidé s hendikepem.

Nabízím vám 10 důvodů, proč se zastavit a dát si něco dobrého.

1. Milé, až domácké prostředí

2. Objednáte, sedáte si, začínáte jíst – to vše v čase kratším než 5 minut

3. Výběr z 3 – 4 jídel, jedno je vždy vegetariánské

4. Nakupujeme lokální suroviny, aneb proč jezdit pro mrkev přes půl Evropy

5. Vaříme zdravě.

Tenhle bod si dovolím rozšířit. Zdravě neznamená, že jen podusíme zeleninu a naložíme na talíř. Zdravě taky nutně neznamená, že je to bez masa. A už vůbec to neznamená, že je toho málo a není to nic pro chlapy.

6. Máme kvalitní kávu,  po které vás nebude bolet žaludek

7. Pokud nestíháte, není problém vzít si jídlo s sebou.

8. Můžete se najíst uvnitř, nebo venku na zahrádce plné kytek, je-li libo.

9. Děti vítány!

A zde zase chvilku stop – Nenabízíme superskvěle vybavený dětský koutek s televizí, ale pár zajímavých dřevěných hraček. Dětské jídlo u nás neznamená malá porce tukem nasáklých hranolek, ale menší porce jídla z kvalitních surovin připravená dle zásad zdravé výživy. Nelákáme děti na čokolády a zákusky s krémem, ztužovadlem a pár „éčky“, ale  nabízíme ovocné či zeleninové šťávy, minidezertíky  třeba ze špaldy, třtinového cukru, tvarohu, ovoce…

10. Jsme tu pro vás rádi!

Nikdy nás neobtěžujete, máme radost, že jste přišli právě k nám, splníme vám každé vaše přání, je-li to v našich silách.